Pojištění vozidla proti krádeži cena

Krádež vozidla

Pojištění vozidla proti krádeži se určitě vyplatí, pokud vlastníte nové motorové vozidlo. U starších vozidel už to tak zajímavé není, ale dá se také pojistit. Pořád totiž hrozí nebezpečí, že Vám někdo ukradne auto, protože je atraktivní, nebo naopak, že Vám ho ukradnou na náhradní díly. V určité době existovali specializované gangy, které kradli vozidla na zakázku. Pojištění vozidla proti krádeži by mělo eliminovat tyto ztráty. Přijdete sice o Vaše vozidlo, ale pokud budete mít sjednané dostatečné pojištění vozidla proti krádeži, budete mít alespoň šanci získat finanční prostředky od pojišťovny. Pojištění proti krádeži se dá pořídit jako doplňkové připojištění vozidla již od 440 Kč za rok. Uvedeme několik příkladů.

Pojištění vozidla proti krádeži Kooperativa

Pojištění vozidla proti krádeži od Kooperativy nabízí kromě pojistné ochrany proti krádeži motorového vozidla i pojištění výbavy vozu – mezi které patří například – zabudované navigace, dětské autosedačky, nebo rezervní kola. Toto patří do základní varianty pojistného krytí rizik vyplývajících z krádeže. Mimo to pojištění vozidla proti krádeži Kooperativa nabízí i rozšířenou variantu, kde je pojištěna i nadstandardní výbava, jako je střešní box, případně tunikové doplňky. Pojištění má územní platnost v ČR a po celé Evropě. Pojistka se dá uzavřít v rámci havarijního pojištění rozšířeného o odcizení.

Pojištění auta proti krádeži Generali

Pojištění vozidla proti krádeži od Generali nabízí dvě varianty pojištění vozidla. V rámci havarijního pojištění mohou klienti získat kromě pojistné ochrany proti krádeži i další připojištění, jako je proti poškození, zničení a odcizení. Zahrnuje také i vandalismus, neoprávněné užívání, živelní události, požár, nebo výbuch. Jedná se o pojistné balíčky KASKO a MINIKASKO.

kalkulačka povinné ručení, levne povinné ručení, nejvýhodnejší pojištění vozidel